2.El Ev Eşyası Alanlar Mobilya Alanlar

Ankara ve çevresinde birçok kişi evlerinin eksiklerini tamamlamak için sıfır ürünlerin maliyetinden kaçarak ikinci el uygun fiyatlı eşyalara yönelmektedir. Öğrenciler başta olmak üzere bu yöntemi seçen kişiler bu ürünleri direk olarak ürünleri elinden çıkaran kişilerden temin etmekte normal olarak zorlanmaktadır. Bunla paralel olarak elindeki beyaz eşya, mobilya gibi eski eşyaları maddiyata çevirmek isteyen kişilerde satın alacak kişileri bulmakta zorlanmaktadır. Bu işlem hem uzun sürmekte hem de oldukça zahmetli olmaktadır. Bu sürecin ivedi bir şekilde çözmek isteyen birçok kişi spotçuları tercih etmektedir. Spotçular ikinci el eşyaları satıcısından satın alıp alıcısına satan işletmelerdir. İkinci el mobilya alanlar Ankara ve çevresinde birçok ilçede hizmet vermektedir.

elvan spot ankara 2el esya alan yerler 2 300x120 - 2.El Ev Eşyası Alanlar Mobilya Alanlar

Ankara’da İkinci El Mobilya Alanlar

Firmamız bu sektörde oldukça aktif olarak çalışmakta ve müşteri memnuniyetini birinci hedef olarak almaktadır. Elindeki eski eşyasını nakite çevirmek isteyen kişiler firmamıza İkinci El Mobilya Alanlar araması sonucunda internetten ulaşarak 0535 671 55 23 telefon numaramız üzerinden whatsapp uygulaması ile satmak istedikleri tüm ev ofis mobilyalarının resimlerini yollar ve anında en doğru fiyatı alır. Müşterilerimiz satacakları ürünleri hakkında bilgiler verdikten sonra aramızda anlaşma sağlanırsa en hızlı şekilde ortalama 30 dakikada istediğiniz adrese gelip eşyalarınızı peşin ödeme yaparak alabilir.

whatsapp banner 1 1024x179 - 2.El Ev Eşyası Alanlar Mobilya Alanlar

2.El Ev Eşyası Alanlar

2.El Ev Eşyası satmanız gerektiği anda bize 0535 671 55 23 numaramıdan gerekli bilgiler verildikten sonra ücretlendirmede anlaşılır ve ev mobilyalarınız adresinizden alınır. Daha sonra uygun fiyata evindeki mobilya ihtiyacını tamamlamak isteyen müşterilimize teslim edilir. Ürününüz için günlerce müşteri aramaktansa sizlere bir telefon kadar uzaktayız. Bizim ile iletişime geçtikten kısa bir süre sonra evinizden çalışma arkadaşlarımız ile ürünleri bizzat alıp ödemeyi size sunup sizi büyük bir yükten kurtarmaktayız. Ayrıca bu ürünleri satın almak isteyen müşterilimize de bizzat ürünler evlerine götürülüp teslim edilir.

Değerinden 2.El Eşya Alanlar için Bizimler İrtibata Geçin Rahat Edin.

Adresimiz:Demetevler Mahallesi, 413. Sk. 5/C06200 İvedik Yenimahalle/Ankara

Telefon: 0535 671 55 23

Lütfen Hizmetimizi Değerlendirin.

0 / 5 İçerik Puanı 0 Oylar 0

Your page rank: