Etimesgut 2.El Eşya Alan Yerler – Etimesgut Spotçular

Etimesgut 2.El Eşya Alan Yerler

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde ikamet eden ve Etimesgut’un semtlerinde, yakınındaki ilçe ve semtlerde ikamet eden Başkentli müşterilerimize eşya satmak istedikleri an en hızlı şekilde adreslerinden alım yaparak %100 peşin ödeme garantisi veriyoruz. Hem de Etimesgut ve civarında eşya satmak için yapmanız gereken çok çok kolay hemen bizi 0535 671 55 23 numaramızdan arayıp biraz satmak istediğiniz eşyalar hakkında bilgi verin yada aramak istemiyorsanız whatsapp üzerinden yine aynı numaramıza 0535 671 55 23 2.el ve sıfır paketli eşyalarınızın resimlerini gönderin, eşyalar hakkında biraz bilgi verin ve fiyat verelim. Fiyatımızı uygun bulursan konum yollayın ve istediğiniz saat günde adresinizde olalım.

telefon ara elvan spot 300x48 - Etimesgut 2.El Eşya Alan Yerler - Etimesgut Spotçular whatsapp ara elvan spot 300x48 - Etimesgut 2.El Eşya Alan Yerler - Etimesgut Spotçular

2.El Eşya Etimesgut Spotçular

2.El Eşya satmak isteyen Etimesgut ilçesi çevresinde oturanlar için doğru hizmeti sunmak için buradayız. Elvan Spot Etimesgut’un her sokağına eşya alım hizmeti için gelmektedir.

ara - Etimesgut 2.El Eşya Alan Yerler - Etimesgut Spotçular

Bu yardımcı oldu mu?

Etimesgut 2.El Eşya Alan Yerler – Etimesgut Spotçular
5 1 5 1
0 / 5 İçerik Puanı 5