2.El Eşya Satmak İstiyorum

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum Dediğiniz An Bizi Arayın

İhtiyacanız olduğun size bir telefon kadar yakınız. Başkent’in en eski ve en köklü firmasıyız, Ankara Spotçu denildiğinde her kes tarafından bilinen ve tercih edilen bir firmayız. Ankara’nın neresinde olursanız olun mesafe ayırt etmeksiniz ortalama 30-60 dakika arasında bulunduğunuz adrese gelerek %100 peşin ödeme garantisi ile ürünlerinizi satın alıyoruz. İkinci El Eşya Satmak İstiyorum Dediğiniz An 0535 671 55 23 Mobil telefonumuzdaki whatsapp üzerinden sıfır yada 2.el olan satmak istediğiniz eşyaların resimlerini bize iletin, bir kaç farklı açıdan net fortoğraflar olursa işer daha kolay olur. Eşyalarınız hakkında vermek istediğiniz detay varsa yazın, deformasyon kırk yırtık arıza vs varmı bildirin. Detayları inceleyip en hızlı şekilde size bir fiyat teklifi sunalım.

2-el-esya-alanlar

2.El Mobilya Satmak İstiyorum

Firmamız hemen hemen her çeşit ev ofis mobilyası, ev eşyaları , beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar, antika mobilya halı klimler, ikinci el ve sıfır klimalar, spor aletleri, koşu bantları, eliptik bisikletler gibi daha bir çok eşyanızı nakit olarak adresinizden alır. İkinci el eşyanın satılmasında size yardımcı olmak bizim için bir zevktir. Lütfen bizden fiyat almadan eşyalarınızı satmayın. İster ikinci el eşya satmak istediğinizde yada 2.El Mobilya Satmak İstiyorum dediğiniz anda en doğru firma Elvan Spot olacaktır.

 

ikinci-el-esya-alanlar-whatsapp

2.el eşya alanlar Ankara olarak sizleri her daim doğru bilgilendirmek için çalışıyoruz.

2.el eşyalarınızı değerinden satmak istiyorsanız 30 yıllık tecrübe ve kalitesiyle Ankara’da fark yaratan Elvan Spotu aramanız yeterlidir. Eşyalarınızı satmak istediğiniz zaman Whatsapp aracılığıyla resimleri atabilir 10 dakika içinde hemen fiyat alabilirsiniz. İsterseniz de 0535 671 55 23 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz.

ikinci el esya - 2.El Eşya Satmak İstiyorum

Bu yardımcı oldu mu?

2.El Eşya Satmak İstiyorum İkinci El Eşya Satmak İstiyorum Dediğiniz An Bizi Arayın İhtiyacanız olduğun size bir telefon kadar yakınız. Başkent’in en eski ve en köklü firmasıyız, Ankara Spotçu denildiğinde her kes tarafından bilinen ve tercih edilen bir firmayız. Ankara’nın neresinde olursanız olun mesafe ayırt etmeksiniz ortalama 30-60 dakika arasında bulunduğunuz adrese gelerek %100 peşin ödeme garantisi ile ürünlerinizi
4.67 1 5 3
0 / 5 İçerik Puanı 4.67